шафи купе,кухні,стільниці з штучного каменя моб.0987169584 заказ шкафы купе Ровно, шкафы купэ

ШАФИ КУПЕ VITAL, КУХНІ ,спальні,прихожі-по індивідуальним замовленням та проектам,СТІЛЬНИЦІ,підвіконня з штучного мармуру (камінь) на замовлення

ШАФИ КУПЕ VITAL, КУХНІ ,спальні,прихожі-по індивідуальним замовленням та проектам,СТІЛЬНИЦІ,підвіконня з штучного мармуру (камінь) на замовленняШАФИ КУПЕ VITALКУХНІ ,спальні,прихожі-по індивідуальним замовленням та проектам з використанням якісних матеріалів та фурнітури,імпортного та українського виробництва.Пропонуємо дерев'яні ліжка з бука - це деревина яка регулює вологу повітря,гігієнічна,безпечна,довговічна,екологічна. По твердості мало чим поступається дубові. Важливо знати,що бук набагато твердіший за мяку деревину,таку як: вільха та сосна,звісно й служити буде довше.
Виготовляємо меблі еліт ,та економ класу за помірними цінами в ідеальному співвідношенні (ціна-якість).Шафи купе на ваш смак з готовими дизайнерськими рішеннями,різноманіттям кольорів і розширеною лінійкою розмірів стандартних шаф купе.Практичність та функціонування меблів на вищому рівні..Пропонуємо співпрацю: меблевим магазинам,салонам,менеджерам,дизайнерам,будівельним бригадам та іншим- винагорода гарантована. Дизайн та фото МЕБЛІВ можна подивитись на нашому сайті.


СТІЛЬНИЦІ,підвіконня з штучного мармуру (камінь) на замовлення для кухні,рецепцій,підвіконня.Різноманітна кольорова гамма,будь-які конфігурації та дизайн.Виготовляється стільниця з каменю ,товщиною 12мм,на основу з водостійкої фанери.Товщина стільниці як правило 40-50мм.Наш штучний камінь унікальний по своїм декоративним властивостям.Ми можемо виконувати любі везшовні конструкції.За нашими виробами дуже легко доглядати.Бруд і жир не скупчуються на поверхнях, і щоб зробити чистими, достатньо просто протерти звичайною губкою і мильною водою.Середня ЦІНА стільниці три тис.грн.- три з половиною тис. за метр погонний,з доставкою та монтажем.Також виготовляємо шафи-купе,кухні,прихожі, спальні,м"які меблі, та багато інших меблів для магазинів,аптек,торгових центрів. Запрошуємо всіх до співпраціМИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ м.Рівне,вул.Курчатова,32, навпроти гіпермаркета Фозі.


http://vital06.okis.ru
www.school11.okis.ruСоздан 01 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
шафи купе,кухні,стільниці з штучного каменя моб.0987169584 заказ шкафы купе Ровно, шкафы купэ Киев